Menü
Sosyal Medya

Hanzade Doğan Boyner

30/05/2015

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen 60’ıncı kuruluş yıldönümü nedeniyle Türkiye’nin başarılı isimleri ödülleriyle buluştu.

Ankara Gazi Üniversitesi tarafından düzenlenen etkinlikte, toplamda 73 bin öğrenci ve öğretim görevlisinin oy kullanması ödüllerin tarafsızlığı açısından büyük önem taşıdı. 21 farklı kategoride dağıtılan ödüller arasından, ‘’En Başarılı İş Kadını’’ ödülü Doğan Online Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner’e verildi.

Ödüller Gazi Üniversitesi’nin konferans salonunda yapılan törenle sahiplerine verildi. Hanzade Doğan Boyner katıldığı törende bir farklı ödüle daha layık görüldü. ‘’Baba Beni Okula Gönder’’ sosyal sorumluluk projesiyle de farklı bir ödül daha aldı.

Ödülü Hanzade Doğan Boyner adına, Doğan Online İnsan Kaynakları Danışmanı Binnur Zaimler aldı. Binnur Zaimler: "Gerçekten de yılın iş kadını ödülünü almak Hanzade Doğan Boyner'e layık. Çünkü Doğan Grubu'na baktığınız zaman yönetim kurulundan her seviyede, çok fazla profesyonel kadın yöneticinin olduğunu görüyorsunuz. Neredeyse yüzde 50 seviyelerinde. Hepinize tekrar çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Diğer Haberler
Sıkça Sorulan Sorular
 • Yurdunuzda çamaşır yıkatabiliyor muyum?
  Öğrencilerimiz diledikleri zaman ücreti mukabilinde çamaşır yıkatabilirler. Deterjan ve kurutma dahil olmak üzere 7 kg'lık makinelerde çamaşır yıkanır. Ankara'da kız yurdumuzda yıkanan çamaşırın kurutulması büyük avantajdır. Astım ve diğer alerjik hastalıklarda çamaşır ve deterjan kokusu bu hastalığı tetikleyici özelliğe sahiptir. Kız öğrenci yurdumuz bu aşamada hizmet anlayışını yükselterek yıkanan her çamaşırı herhangi bir ek ücret almadan yıkama ücreti mukabilinde kurutmaktadır.
 • Ütü kullanabiliyor muyum?
  Ütü ücretsiz olarak görevliden istenerek gece saat 24:00'a kadar yapılabilir. Yurdumuzda kızlarımız, sadece kamera sisteminin olduğu yerlerde ütü yapabilirler. Bu kontrol aynı zamanda öğrencilerimizin güvenliği içinde önemlidir.
 • Gazi Üniversitesi'ne nasıl ulaşabilirim?
  Gazi Üniversitesi yerleşke kapısına 3 şubemizden de 100-700 metre mesafeler arasında ulaşılabilir. 700 metre mesafede olan 1. şubemizden sabahları ücretsiz servisle okula ulaşılır. Diğer şubelerimizde Gazi Üniversitesi yerleşke kapısına yürüme mesafesi 5 dk'dır. Veya yurdun karşısındaki duraktan otobüse binebilirler. Ankara'da özel öğrenci yurdu olarak Gazi Üniversitesi'ne yakınlık bakımından öğrencilerimize ayrıcalık sunmaktayız. Aynı zamanda ücretsiz servisler ile de öğrencilerin biraz daha fazla uyumalarını, rahat rahat kahvaltı yapmalarını da yolu kısaltarak sağlamaktayız. Ankara'da öğrenci olmak Gazi Üniversitesin'de öğrenci olmak ve yurdumuzda kalmak gerçekten büyük ayrıcalıktır.
 • Ankara'da Kız Yurdu olarak yurt kapasite kaç kişiliktir?
  Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan kız yurdumuzun kapasiteleri, verilen kontenjanlardan daha az tutularak, öğrencilerimizin rahatı ön planda tutulmuştur. Ankara'da özel yurt fiyatları içerisinde de kaliteli hizmet standardına rağmen fiyat politikası ülkenin genel ekonomik yapısı düşünülerek belirlenmiştir. Özel yurt fiyatları araştırıldığında bizim fiyat politikamızın her bütçeye uygun olduğu görülecektir.
 • Annemiz geldiğinde yurdunuzda kalabiliyor mu?
  Annemiz geldiğinde yurdumuzda bir gün idare tarafından uygunluk verildiği takdirde konaklayabilir. Kız öğrenci yurdu olmanın avantajını bu anlamda annelerimiz yaşamaktadır.
 • Türk Hava Kurumu Üniversitesi'ne nasıl ulaşırım?
  Ankara'da Kız Yurtlarımızın 6-7 dakika içerisinde tren istasyonlarına ulaşarak Türk Hava Kurumu Üniversitesine gidebilirsiniz. Tren ile okula ulaşım 15-20 dakika içerisindedir. Trenin çalışmadığı zamanlarda yurtlarımızın önünden dolmuşla 10 dakika içerisinde Ostim'e ulaşıp, okulun ücretsiz servislerine binebilirsiniz.
E-Bültenimize Kayıt Olun
Ad Soyad
E-Posta
Tüm gelişmeleri anlık takip edebilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın.
Bağlantılı Üniversiteler