Menü
Sosyal Medya
Dil Seçiniz:
 1. Ana Sayfa
 2. Blog
 3. Gazi Üniversitesi Ve Hacı Bayram Veli Üniversitesine En Yakın Yurt

Gazi Üniversitesi ve Hacı Bayram Veli Üniversitesine En Yakın Yurt

20/06/2018

Yeni eğitim – öğretim yılına başlamanın heyecanı, yenilenen şube enerjisi ile Özel A&C Kız Öğrenci Yurtlarında yaşanıyor.

Ev konforunda hizmetin sunulduğu Özel A&C Kız Öğrenci Yurtlarında her yeni eğitim – öğretim yılı coşku içerisinde karşılansa da bu yıl yenilenen şubesinin enerjisi ile yeni dönem coşkusu doruklarda yaşanıyor.

Özel A&C Kız Öğrenci Yurtları Farkı Ortada!

Veliler ve öğrencilerin konforlu bir öğrenim hayatın için aradıkları her şey Özel A&C Kız Öğrenci Yurtlarında!

Özel A&C Kız Öğrenci Yurdu işinde uzman kadrosu ile ailelerin hassasiyetlerini ve öğrencilerin isteklerini çok net anlıyor ve bunları deneyimleriyle harmanlayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Güler yüzlü ve sıcakkanlı personeli ile öğrencilerinin tüm beklentilerini karşılamayı kendisine prensip edinmiş, kurumsal yapısının avantajını daha iyi bir hizmet vermeye adamış yurt yönetimi öğrencilerinin konforu için her zaman daha iyisi olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

Yenilikçi ve gelişme açık yönetim politikası sayesinde kendini yenileyen ve yeni eğitim – öğretim yılını yenilenen şubesi ile daha da güçlü karşılayan Özel A&C Kız Yurdu ev konforunu, güvenilir bir ortamda sunmaya devam ediyor.

Gazi Üniversitesine en yakın yurt olmasının yanı sıra, Hacı Bayram Veli Üniversitesine en yakın yurt olma özelliğini de taşıyan Özel A&C Kız Yurdu şubeleri, merkezi konum avantajını diğer üniversitelere ulaşımda da yaşıyor. Birçok üniversiteye tek vasıta ile konforlu ulaşım Özel A&C Kız Yurtlarında mümkün!

“Kalite Asla Tesadüf Değildir.” Mottosu ile Özel A&C Kız Öğrenci Yurtları Kendi İle Olan Yarışında Hep Daha İyisini Yapmak İçin Çalışmaya Devam Ediyor.

Tüm vaatlerini gerçekleştirmiş olan Özel A&C Kız Yurtları kendi ile olan yarışından hep daha iyisini başarmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

A&C Kız Öğrenci Yurtları, 3 şubesi ile ev konforunu yurt ortamına taşımayı başarmış ve öğrencilerinin eğitim hayatı boyunca konaklamada herhangi bir sorununun olmaması adına hep daha iyisini hedefleyerek çalışmalarına devam etmiş ve etmektedir. Bu sebeple; bir şubesini tamamen yenileyerek 2018- 2019 eğitim – öğretim yılına hazırlamış ve öğrencilerinin hizmetine sunmuştur.

Öğrenciler, konaklama için aradıkları hizmete dair ne varsa karşılığını Özel A&C Kız Öğrenci yurtlarında sevgiyle alabiliyorlar. Öğrencilerinin memnuniyetini en büyük başarı nişanesi olarak kabul eden Özel A&C Kız Öğrenci yurtları şube ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz +90 532 582 3787 - +90 533 252 5290 - +90 542 582 3787 numaralı hatlarımızdan yetkililerimize ulaşarak veya bir çayımızı içmek üzere şubelerimize gelerek aklınızdaki tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları
Sıkça Sorulan Sorular
 • A&C Özel Kız Öğrenci Yurdunun her şubesinde çamaşır yıkama hizmeti bulunuyor mu?
  Öğrencilerimiz diledikleri zaman ücreti mukabilinde, tüm şubelerimizde mevcut olan çamaşır yıkama hizmetimizden yararlanabilirler. 7 kg - 9 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip makinelerde çamaşır yıkama hizmetimize, deterjan ve kurutma hizmeti de dahildir. Astım ve diğer alerjik hastalıklarda çamaşır ve deterjan kokusu bu hastalığa tetikleyici özelliğe sahiptir. Bu sebeple; çamaşır kurutma hizmeti büyük önem arz etmektedir. Özel A&C Kız Öğrenci Yurtları, bu aşamada hizmet kalitesini yükselterek yıkanan her çamaşırı herhangi bir ek ücret almadan yıkama ücreti mukabilinde kurutmaktadır.
 • Ütü hizmetinden nasıl faydalanabilirim?
  Ütü hizmetimiz, gece saat 24:00'a kadar görevlilerimizin bilgisi dahilinde ücretsiz olarak verilmektedir. Öğrencilerimizin güvenliği için ütü hizmetimiz, sadece kamera sisteminin olduğu yerlerde verilmektedir.
 • Gazi Üniversitesi'ne nasıl ulaşabilirim?
  Gazi Üniversitesi merkez kampüse 3 şubemizden de ortalama 200 metre mesafeler arasında ulaşılabilir. Özel A&C kız öğrenci yurtları olarak tüm şubelerimizden Gazi Üniversitesi merkez kampüse (Gazi Eğitim, Eczacılık, Fen, Spor Bilimleri, Teknoloji Fakültesi ve merkez kütüphane...) yürüyerek 5 dakika içerisinde ulaşmanız mümkündür. Ayrıca yurtlarımızın önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle Gazi Üniversitesi diğer kampüslere (Gazi Tıp, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Bankacılık ve sigortacılık yüksekokulu...) ulaşmak da mümkündür. Ankara'da özel öğrenci yurdu olarak Gazi Üniversitesi'ne yakınlık bakımından öğrencilerimize ayrıcalık sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmet ile hem öğrencilerin daha fazla uyumasını hem de günün en önemli öğünü olan kahvaltıyı rahatça yapabilmeleri için imkan tanımaktayız. Ankara'da öğrenci olmak Gazi Üniversitesinde öğrenci olmak ve yurdumuzda kalmak gerçekten büyük ayrıcalıktır. Gazi Üniversitesinde okuyacaksan haydi sende katıl aramıza... Bu ayrıcalıkları yaşamak için daha fazla zaman kaybetme.
 • Hacı Bayram Veli Üniversitesi'ne nasıl ulaşabilirim?
  Hacı Bayram Veli Üniversitesi Edebiyat Fakültesi yurdumuzun arkasında olup yürüme mesafesi 5 dakikadır. Hacı Bayram Veli Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İİBF’ye yürüme mesafesi 10 dakika olup ancak dileyen öğrencilerin yurtlarımızın önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle bu fakültelere ulaşması mümkündür.
 • Ankara Üniversitesi'ne nasıl ulaşabilirim?
  Gazi Üniversitesi'ne yakın olduğumuz kadar Ankara Üniversitesi Tandoğan kampüsüne de yakın mesafedeyiz. Yurtlarımızın önünden geçen 220-221 numaralı otobüslerle Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi, Fen Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi (Fizik ve kimya Mühendislikleri Bölümü)'ne ulaşmak da mümkündür.
 • Türk Hava Kurumu Üniversitesi'ne nasıl ulaşabilirim?
  Özel A&C Kız Öğrenci Yurtlarımızdan, tahminen 6-7 dakika içerisinde tren istasyonlarına ulaşarak Türk Hava Kurumu Üniversitesine gidebilirsiniz. Tren ile okula ulaşım 15-20 dakika içerisinde gerçekleşmektedir. Trenin çalışmadığı zamanlarda yurtlarımızın önünden geçen dolmuşlarla 10 dakika içerisinde üniversitenin ücretsiz servis durağı olan Ostim'e ulaşıp, okul servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.
 • Ankara'da Kız Yurdu olarak yurt kapasite kaç kişiliktir?
  Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan kız yurdumuzun kapasiteleri, verilen kontenjanlardan daha az tutularak, öğrencilerimizin rahatı ön planda tutulmuştur. Ankara'da özel yurt fiyatları içerisinde de kaliteli hizmet standardına rağmen fiyat politikası ülkenin genel ekonomik yapısı düşünülerek belirlenmiştir. Özel yurt fiyatları araştırıldığında bizim fiyat politikamızın her bütçeye uygun olduğu görülecektir.
 • Yurdumuzda misafirlerimizi ağırlayabiliyor muyuz?
  Elbette... Özel A&C kız öğrenci yurtları olarak öğrencilerimizin anneleri idareden uygunluk alarak yılda 2 kez ücretsiz konaklayabilirler. Diğer bayan misafir grupları ise belli ücrete tabii tutularak ve idare tarafından istenilen evrakları temin ederek yurtlarımızda konaklayabilirler.
 • Yemekler hakkında detaylı bilgi verir misiniz?
  Özel A&C Kız Öğrenci Yurtlarında, her sabah zengin çeşitlerle açık büfe kahvaltı hizmeti verilmektedir. Akşam yemeklerinde ise her gün 4 çeşit olmak üzere sağlıklı ve besleyici yemekler çıkmaktadır. Yemeklerimizin lezzeti, kalitesi ve annelerinizin lezzetini aratmayacağı konusunda da son derece İDDİALIYIZ.
E-Bültenimize Kayıt Olun
Ad Soyad
E-Posta
Tüm gelişmeleri anlık takip edebilmek için e-posta adresinizi bizimle paylaşın.